Cashixir

ilecashixir

Cashixir

Yeni Nesil Para Birimi Cashixir Kart

Cashixir kart diğer kartları gölgesinde bırakacak kadar özelliği olan yeniçağa uyum sağlamış bir karttır. Satın alınması ve kullanılması kolay olan bu kart Avrupa Ülkerleri başta olmak üzere tüm dünyanın ilgi gösterdiği özel bir karttır. Ayrıca saymakla bitmeyen avantajlara da sahiptir.

Cashixir Kart Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

Cashixir kart kredi kartlara benzese de ön ödemesi olan ve bakiye yüklenince kullanılmaya başlanılan bir karttır. Bu kart dünya genelinde oyun satın almak, youtube ve gamer gibi işlemlerde kullanılsa da mobilya ve diğer mağazalarda da kullanım özelliğine sahiptir. Hem kartı ucuza almak hem de oyunu ucuza getirmek istiyorsanız tek yapmanız gerek sistem üzerinden Cashixir kart satın almanız olacaktır. Satın almak için ise wahatsap irtibat hattı ve sistemde bulunan canlı destek butonundan bir yetkiliyle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Karta bakiye yüklemek istiyorsanız sistemde bulunan para birimlerinden birisini seçerek anında kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Cashixir Kartın Müşterilerine Sunduğu Avantajları

Cashixir kart internet üzerinde kullanabileceğiniz en güvenilir kartlardan birisi olup diğer ön ödemeli kartlara göre de en avantajlı olanıdır. Bu kartın başlıca avantajı ödeme sisteminde sağladığı kolaylıktır. Birçok ön ödemeli kartlar minimum 30 ya da 50 Euro iken Cashixir kart müşterileri için minimum 10 Euro olarak belirlemiştir. Maksimum ise sizlerin tercihine bırakmış olup 10 ile 1000’e kadar ara ödeme seçenekleri de sistemde mevcuttur. Diğer özelliği kolay kullanıma sahip olmasıdır. Ödeme yapacağınız siteye 14 haneli Cashixir kart numarasını girerek kolaylıkla işlemi tamamlayabilirsiniz. Uzun ve sıkıcı üyelik sözleşmesi ile kimlik bilgilerine ihtiyaç duymayarak sadece iletişim hattından hemen bu karta sahip olabilirsiniz.

Cashixir Bozdurma İşlemi Yaparak Birikim Yapabilirsiniz

Cashixir’inizi bozdururken o anki döviz kurunu baza alarak işlem yapılmaktadır. Paraya ihtiyacınız var ve tek seferde kartınızdaki Euro cinsi paranızı TL’ye dönüştürmek istiyorsanız Cashixir bozdurma işleminin gerçekleşmesi için talepte bulunabilirsiniz. Bozdurduğunuz parayı yetkiye verdiğiniz banka hesap numarasına yatırılmaktadır. Son kalan paranızı ya da yüklediğiniz paranın hepsini bozdurabilirsiniz. Tek seferlik ödeme sistemi bulunan bu karta almak istediğiniz oyunu ya da ihtiyaçlarınız için limit eksik gelirse sistemden hemen limit yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yatırım amaçlı kullanmak istiyorsanız döviz kurundan da faydalanabilirsiniz. 

Yazar hakkında

cashixir administrator

Bir cevap yazın

Müşteri Temsilcisi
Merhaba, Nasıl Yardımcı olabilirim.
Merhaba
Powered by